Zapraszamy do Świata MTS Żory

3 miesiące temu | 04.11.2023, 00:05
Zapraszamy do Świata MTS Żory

Zapraszamy Was na fascynującą podróż w głąb serca naszego klubu piłki ręcznej MTS Żory! Nasze zawodniczki to prawdziwe bohaterki, a teraz masz okazję poznać je bliżej.

Rozpoczynamy nowy cykl materiałów wideo. W naszej premierowej serii "Dziewczyny z Miasta Ognia: Q&A z MTS Żory", zadamy zawodniczkom pytania i odkryjemy ich historie, pasje i marzenia. Ale to nie wszystko! Jesteśmy zainteresowani Waszymi pytaniami! Chcielibyśmy Was zaangażować w proces tworzenia tych wyjątkowych materiałów. Dlatego zachęcamy Was do zadawania swoich pytań na forum w naszej FanApp klubu. To Wasza szansa, aby dowiedzieć się więcej o ulubionych zawodniczkach i poznać kulisy ich życia i kariery.

Dodatkowo to Wy za każdym razem zdecydujecie, które dwie zawodniczki pojawią się w danym odcinku naszej serii! Przed każdym odcinkiem będziemy publikowali ankietę w FanApp gdzie będziecie mogli oddawać swoje głosy. Dwie zawodniczki z największą ilością głosów zostaną bohaterkami danego odcinka programu.

Przyłączcie się do nas w niezapomnianej podróży po świecie MTS Żory i razem odkrywajmy historie naszych niezwykłych dziewczyn z Miasta Ognia. Dajcie się poznać w komentarzach i pytajcie o to, co Was ciekawi. Jesteśmy gotowi, aby z Wami podzielić się pasją i emocjami związanymi z naszym klubem.

A jeśli nie macie jeszcze dosyć niespodzianek to przygotowaliśmy coś Extra dla naszych najwierniejszych kibiców.

Czynny zarejestrowany członek naszego FannApp z największa ilością zdobytych punktów w Listopadzie zostanie nagrodzony specjalną nagrodą! Zwycięzca poprowadzi pierwszy program "Dziewczyny z Miasta Ognia: Q&A z MTS Żory"!

FanApp znajdziecie oczywiście pod tym linkiem lub klikając w zakładkę STREFA KIBICA na naszej stronie internetowej.

Nie zapominajcie, że nasza społeczność to serce klubu MTS Żory, i to właśnie Wy, nasi wierni kibice, tworzycie jego duszę! Dlatego zachęcamy Was do rejestracji w naszym FanApp, gdzie możecie stać się integralną częścią naszej drużyny. W naszej aplikacji czekają na Was liczne atrakcje, takie jak quizy, wybory MVP, mini-gry i wiele innych aktywności, które pozwalają Wam jeszcze bardziej zaangażować się w życie klubu. To właśnie dzięki Waszemu wkładowi i aktywności tworzymy niesamowitą atmosferę MTS Żory. Tak więc, dołączcie do naszej społeczności, zarejestrujcie się w FanApp i stańcie się pełnoprawnymi członkami MTS Żory. Bądźcie częścią #wdrodzeposukces, wspierajcie nasze dziewczyny na boisku i razem budujmy historię Miasta Ognia. Nie możemy się doczekać Waszego udziału i Waszych pytań podczas serii 'Dziewczyny z Miasta Ognia'. Zapraszamy Was serdecznie!

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY
OFICJALNY DOSTAWCA CYFROWEGO ŚWIATA
PARTNER TECHNICZNY
PARTNER LOKALNY