home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

MTS Żory zaprasza serdecznie dzieci i młodzież do uprawiania piłki ręcznej pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Dołączcie do naszej żółto-niebieskiej rodziny!

Uczymy nie tylko podstaw piłki ręcznej, ale przede wszystkim dbamy o rozwój młodzieży, wpajając im wartości fair-play, ucząc współzawodnictwa, współpracy i odpowiedzialności. Piłka ręczna jest jednym z trzech najpopularniejszych sportów drużynowych w Polsce. Bądź jedną z wyjątkowych osób!

Zapewniamy doświadczoną kadrę trenerów z wieloma sukcesami na arenie krajowej w rozgrywkach młodzieżowych, komfortowe warunki szkolenia oraz niezapomnianą atmosferę. Darmowy wstęp na wszystkie mecze seniorek, „dziecięcą eskortę”, czyli możliwość wyprowadzania zawodniczek do prezentacji przedmeczowych oraz stroje do gry.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra. Głównym celem projektu jest stworzenie zaplecza dla pierwszego zespołu MTS Żory, a także popularyzacja piłki ręcznej oraz zdrowego, sportowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży.

Osobami odpowiedzialnymi za szkolenie młodzieży są Bartłomiej Duda (784 627 235), Agnieszka Gawron (667 313 338) oraz Mariusz Śniegoń (795 692 524).

Miesięczna opłata za  uczestnictwo dziecka w zajęciach Akademii HandballMania MTS Żory w sezonie 2021/2022 została ustalona na poziomie 50 zł.

Wpłat należy dokonywać do 10-tego każdego miesiąca na konto ING Bank Śląski  03 1050 1676 1000 0023 0526 1576. W treści przelewu należy podać: Imię i Nazwisko dziecka, grupę(klasę) w której odbywa treningi oraz miesiąc za który jest opłata.

Aby zgłosić dziecko na zajęcia należy wypełnić KWESTIONARIUSZ ZAWODNIKA oraz DEKLARACJĘ AKADEMII. Podpisane dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adres treningi@mtszory.pl, bądź dostarczyć osobiście na zajęcia.