Bilety na kolejne mecze już w sprzedaży

1 rok temu | 06.02.2023, 23:04
Bilety na kolejne mecze już w sprzedaży

Bilety na trzy spotkania domowe w lutym już w sprzedaży

W sobotę, 11 lutego, drużyna MTS Żory rozegra pierwsze spotkanie przed własną publicznością w ramach drugiej rundy rozgrywek I Ligi Piłki Ręcznej Kobiet gr.B. Rywalem żorskiej drużyny w zaległej 12. kolejce będzie SPR SOŚNICA Gliwice.

To nie będzie jedyny mecz w tym miesiącu, który nasza drużyna zagra przed własną publicznością. 18 lutego o godzinie 18:00 zmierzymy się z KS Otmęt Krapkowice, a 22 lutego (środa) w ramach PGNiG Pucharu Polski podejmiemy w Hali MOSiR Żory przy ul. Folwareckiej 10, superligową drużynę EKS START Elbląg. 
Drużyna z Gliwic zajmuje obecnie 3.miejsce w tabeli pierwszej ligi i ma na swoim koncie 24 punkty. W pierwszym spotkaniu obydwu drużyn w sezonie 2022/2023 zwycięstwo odniosły dziewczyny z miasta ognia wygrywając we wrześniu 31:23. Zawodniczki z Żor są aktualnie na drugim miejscu w stawce Grupy B, tracąc 4 punkty do liderującego Kalisza. Tym bardziej, każdy punkt wywalczony przez żółto-niebieskie może okazać się kluczowy w kontekście finalnego układu tabeli. Mecz odbędzie się w sobotę, 11 lutego, o godz. 18.00. 

Spotkanie z EKS START Elbląg odbędzie się w ramach 1/8 finału PGNiG Pucharu Polski. Drużyna z województwa warmińsko-mazurskiego zajmuje obecnie 7.miejsce w tabeli Superligi Kobiet. W miniony weekend Start nieznacznie uległ drużynie KPR Gminy Kobierzyce 28:29.

Niewątpliwie mecz ten będzie nie lada gratką dla wszystkich kibiców szczypiorniaka z Żor oraz okolic. To kolejne spotkanie, które na pewno da nam wszystkim mnóstwo emocji na najwyższym poziomie. Mecz zaplanowano na środę, 22 lutego o godzinie 18:00.

Bilety na obydwa mecze można zakupić jak zwykle przez Internet w naszym systemie biletowym (LINK).

Przypominamy również, że nie ma możliwości zakupu biletów stacjonarnie w hali przy ulicy Folwareckiej 10MOSiR Żory w żaden sposób nie bierze udział w dystrybucji biletów na mecze domowe MTS Żory. Pracownicy hali nie udzielają również informacji w tym zakresie.

Nie zwlekaj i zajmij swoje miejsce w Hali przy Folwareckiej 10! Kibicuj razem z nami i pomóż drużynie MTS ŻORY #wdrodzeposukces !

Ceny biletów: NORMALNY - 10 zł, ULGOWY - 7 zł 

Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom do 26 r. ż., doktorantom, rencistom i EMERYTOM. Osoby niepełnosprawnym w stopniu znacznym WSTĘP WOLNY.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY
OFICJALNY DOSTAWCA CYFROWEGO ŚWIATA
PARTNER TECHNICZNY
PARTNER LOKALNY