TURNIEJ 1X1 KIDS + „ZBIJAK”

1 miesiąc temu | 03.04.2024, 10:30
TURNIEJ 1X1 KIDS + „ZBIJAK”

Pierwszy turniej piłki ręcznej w formule 1x1 już w sobotę 27 kwietnia od godziny 10:00 w Hali MOSiR Żory.

Chcemy Wam pokazać, że piłka ręczna to nie tylko możliwość rywalizacji drużynowej. W sobotę 27 kwietnia wszystkie dziewczynki klas 1-3 szkół podstawowych zapraszamy do wspólnej zabawy w turnieju 1X1 + "ZBIJAK".

Piłka ręczna w wydaniu jeden na jeden to stosunkowo nowy typ rozgrywki skierowany dla najmłodszych stawiających dopiero swoje pierwsze kroki w świecie szczypiorniaka. Mecz trwa trzy minuty, grające go dziecko, będąc cały czas w ruchu, mocno rozwija swoją wydolność: oddaje rzut, cofa się, broni, a jedyny błąd jaki może popełnić – tzw. spalony – to nadepnięcie na materac. Zabawa odbywa się na kilku mini boiskach jednocześnie. Dzieci, które akurat nie uczestniczą w rozgrywce biorą udział w zabawie na umieszczonym centralnie boisku do "zbijaka". Gwarantuje to ciągłość zabawy a co za tym idzie dzieci podczas trwania turnieju na pewno nie będą się nudziły.

Wierzymy, że proste zasady i ogólnorozwojowy charakter piłki ręcznej 1×1 mogą spodobać się wszystkim biorącym udział we wspólnej zabawie z MTS Żory. To będzie na pewno dobry początek by zarazić dzieci nie tylko grą w piłkę ręczna ale również aktywnością fizyczną.

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ DZIŚ! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Zapisy przyjmujemy tylko drogą internetową ➡️ TURNIEJ 1X1

Wszelkie pytania można kierować na maila: akademia@mtszory.pl lub pod numerem telefonu: 667 313 338

 Zgoda Rodzica/Opiekuna prawnego

REGULAMIN TURNIEJU  

Udostępnij