MTS Żory Kontynuuje Piłkarską Pasję Dzieci!

1 miesiąc temu | 28.12.2023, 21:44
MTS Żory Kontynuuje Piłkarską Pasję Dzieci!

Załoga MTS Żory zakończyła niezwykle udany projekt "Gramy w Ręczną" 20 grudnia 2023 roku.

Cieszymy się, że mogliśmy być świadkami zaangażowania i radości, jakie nasi najmłodsi zawodnicy przynosili na boisko przez ostatnie cztery miesiące. Jednakże, z pewnym smutkiem zauważamy, że Związek Piłki Ręcznej w Polsce nadal ogranicza czas trwania tego projektu do zaledwie czterech miesięcy.

To już kolejny rok, kiedy dzieci z całej Polski, pełne entuzjazmu i pasji do piłki ręcznej, muszą się pożegnać z tym sportem na kolejne osiem miesięcy. Dla wielu z nich jest to nie tylko rozstanie z grą, ale również z nowo znalezionymi przyjaciółmi i wartościami, jakie niesie ze sobą sport.


MTS Żory postanowiło stanąć w obliczu tej sytuacji i podjąć działania mające na celu utrzymanie płomienia pasji do piłki ręcznej wśród najmłodszych. Mimo oficjalnego zakończenia projektu "Gramy w Ręczną", nasz klub nie chce pozostawić dzieci bez możliwości dalszego rozwijania swoich umiejętności i wspólnego spędzania czasu na boisku.Powrót do Zabawy - Zapraszamy 2 stycznia!

Najnowsza dobra wiadomość dla najmłodszych adeptów piłki ręcznej! Już od stycznia wracamy do wspólnej zabawy. Pierwsze zajęcia odbędą się 2 stycznia o godzinie 16:00 przy ul. Sikorskiego 52. Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować swoich sił w piłce ręcznej, Nowy Rok to doskonała okazja do dołączenia do naszej piłkarskiej rodziny.

Zapraszamy uczniów klas I-III do aktywnego udziału i odkrywania tajemnic piękna tej dynamicznej dyscypliny sportu. Nasze zajęcia obejmują nie tylko naukę zasad gry, ale także budowanie relacji i rozwijanie umiejętności interpersonalnych.

Informacje i Zapisy

Chętnych do udziału w zajęciach prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 576 159 548.

Stańcie się częścią naszej piłkarskiej przygody już teraz! MTS Żory czeka na Was z otwartymi ramionami, gotowe do kontynuowania tej niesamowitej podróży w świat piłki ręcznej.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY
OFICJALNY DOSTAWCA CYFROWEGO ŚWIATA
PARTNER TECHNICZNY
PARTNER LOKALNY