Młodzież MTS Żory na Turnieju w Krakowie

2 miesiące temu | 18.12.2023, 21:55
Młodzież MTS Żory na Turnieju w Krakowie

Dnia 16 grudnia 2023 roku drużyna dziewcząt MTS Żory, pod opieką trenerów Bartłomieja Dudy oraz Mariusza Śniegoń, wzięła udział w prestiżowym turnieju II CRACOVIA Handball CU w kategorii młodziczek.

Choć zmagania były zacięte, a rywalizacja niezwykle intensywna, nasze zawodniczki wykazały się determinacją i pasją do gry, zajmując ostatecznie 6. miejsce w tym silnie obsadzonym turnieju.

Najlepszą zawodniczką naszego zespołu okazała się Hanna Barska. 

Turniej odbył się w hali Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 151 w Krakowie, im. Uniwersytetu Jagiellońskiego, a jego organizatorami była Fundacja Cracovia Handball. Zawody zgromadziły utalentowane drużyny, zapewniając emocje i rywalizację na najwyższym poziomie.


Grupa A:
1. Fundacja Cracovia Handball
2. Pogoń Siedlce
3. HC Husaria Lubliniec
4. MTS Żory

Grupa B:
1. SKS Kusy Kraków
2. MLUKS Tułowice
3. KS Zgoda Ruda Śląska
4. UKS Świt Szaflary

Drużyna MTS Żory znalazła się w grupie A, gdzie każdy mecz był prawdziwym wyzwaniem. Pomimo zaciętej walki, drużyna zajęła trzecie miejsce w grupie, co skierowało ją do rywalizacji o miejsca 5/6.

Niestety, w meczu o 5. miejsce drużyna MTS Żory przegrała po rzutach karnych z drużyną MLUKS Tułowice, zajmując ostatecznie szóstą pozycję.


Klasyfikacja Końcowa


1. Pogoń Siedlce
2. KS Zgoda Ruda Śląska
3. SKS Kusy Kraków
4. Fundacja Cracovia Handball
5. MLUKS Tułowice
6. MTS Żory
7. UKS Świt Szaflary
8. CRACOVIA II

Jesteśmy dumni  z waleczności swoich młodych zawodniczek i zdecydowanej postawy, jaką prezentują na każdym kroku. To dopiero początek ich piłkarskiej podróży, pełnej wyzwań i zwycięstw. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy naszych utalentowanych zawodniczek!

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY
OFICJALNY DOSTAWCA CYFROWEGO ŚWIATA
PARTNER TECHNICZNY
PARTNER LOKALNY