home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

8 miesięcy temu

Zapowiedź Meczu MTS Żory - SPR Sośnica Gliwice

W najbliższą niedzielę drużyna MTS Żory rozegra kolejny mecz w I Lidze Piłki Ręcznej Kobiet. Przeciwniczkami w czwartej kolejce będzie zespół SPR Sośnica Gliwice.

Poprzednie spotkanie ligowe przeciwko gliwiczankom zespół z Żor rozegrał ponad 10 miesięcy temu. W I rundzie poprzedniego sezonu górą był zespół MTS, który wygrał tamto spotkanie 40:21.
To jednak jest już historia. Dziś w Żorach gra całkowicie odmieniony zespół, który do tej pory w rozegranych dwóch spotkaniach zdobył komplet punktów.

Wiadomo, że drużyna SPR Sośnica podchodzi do spotkań z drużyną MTS zawsze z największym zaangażowaniem i nie inaczej na pewno będzie i tym razem. Gliwiczanki mają w tabeli I Ligi 7 punktów ale o jedno spotkanie rozegrane więcej od drużyny z Żor. Zawodniczki MTS więdzą, że w przypadku wygranej powrócą na fodel lidera i będą jedynym niepokananym zespołem w lidze.

"Do każdego meczu przygotowujemy się z takim samym zaangażowaniem, niezależnie czy gramy przeciwko liderowi czy ostatniej drużynie w tabeli.

Pojedynki z Gliwicami zawsze były emocjonujące i bardzo żałuję, że będziemy musiały grać bez kibiców, którzy są dla Nas zawsze wielkim wsparciem.

Zrobimy wszystko aby 3 punkty zostały w Żorach."

Kapitan MTS Żory, Marta Wołczyk

  W najbliższą niedzielę na boisku zaprezentuje się również nowa zawodniczka MTS Żory, Wiktoria Kosmowska. Rozgrywającą została wypożyczona do końca sezonu z KPR Ruch Chorzów.
Jak wiemy MTS w ostatnim czasie borykał się z problemami kadrowymi. Po odejściu Zuzanny Mikosz do ekipy superligowego Eurobud Jarosław oraz po kontuzji torebki stawowej, której nabawiła się reprezentankta Polski Ola Maziarek, trener B.Duda nie miał łatwego zadania jesli chodzi o ustawienie swojej drużyny. Mimo tego zespół wygrał zdecydowanie ostatnie spotkanie w którym przeciwnikiem była drużyna Cracovii.

"...na pewno potrzebujemy jeszcze trochę czasu żeby wszystko zgrać między sobą i boiskowo się "poczuć".

Z otwartymi ramionami Witamy Wiktorię i mam nadzieję, że wspólnie stworzymy dobry team."

Kapitan MTS Żory, Marta Wołczyk

Liczymy na emocjonujące spotkanie i tym razem. Niestety z przyczyn oczywistych mecz z SPR Sośnica Gliwice będzie rozegrany bez udziału kibiców nad czym bardzo ubolewamy bo jesteście dla Nas 8 zawodnikiem.

Udostępnij