home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Sezon account_circle

Logowanie

MTS

Wicemistrz Polski w Żorach

6 miesięcy temu | 28.12.2021, 00:01
Wicemistrz Polski w Żorach

Już 12 stycznia zostanie rozegrana kolejna runda PGNiG Pucharu Polski. W środowy wieczór do Żor przyjedzie druga drużyna ubiegłego sezonu w PGNiG Super Lidze czyli KPR Gminy Kobierzyce.

Niewątpliwie dla kibiców szczypiorniaka ze śląska będzie to tego dnia wielkie wydarzenie. Niezbyt często mają oni okazję by na żywo móc zobaczyć jedną z najlepszych drużyn w kraju.

Ekipa MTS Żory misję Kobierzyce rozpoczęła już po ostatnim meczu ligowym w 2021 roku, w którym zwyciężyła we własnej hali 38:20 zespół KS Cracovia 1906. Dziewczyny ostatni trening odbyły 22 grudnia po czym rozjechały się do domów by w gronie rodzinnym spędzić Święta Bożego Narodzenia. Ponownie spotkają się w Żorach zaraz po nowym roku by w spokoju przygotować się do arcyważnego meczu pucharowego.

Od początku sezonu nikt w klubie nie ukrywał, że obok ligi to właśnie rozgrywki pucharowe będą brane równie poważnie pod uwagę.

Los chciał, że w 1/16 tych rozgrywek trafiliśmy na być może najsilniejszego rywala jaki był do wylosowania.

Jednak jak pokazały przedsezonowe sparingi z drużynami z najwyższej klasy rozgrywkowej, nie stoimy na straconej pozycji i wiemy, że nasze dziewczyny już nie raz pokazały w tym sezonie, że mecze z silnymi rywalami napędzają je najbardziej. To właśnie wtedy potrafią wykrzesać z siebie najwięcej pokładów energii i motywacji.

Wierzymy, że 12 stycznia będzie podobnie i obejrzymy ciekawe widowisko stworzone przez obie drużyny.

Bilety już do nabycia na naszej stronie internetowej. Oczywiście tradycyjnie w pierwszym etapie sprzedaży wejściówki są tańsze i ich koszt w PRZEDSPRZEDAŻY wynosi: 8 zł - bilet NORMALNY oraz 5 zł - bilet ULGOWY.

Od 8 stycznia cena biletów wzrośnie odpowiednio do 10 zł za bilet NORMALNY oraz 7 zł za bilet ULGOWY.

Pamiętajmy również o wyborze odpowiedniego biletu w zależności od tego czy jesteśmy zaszczepieni przeciw COVID-19. Pozwoli nam to na maksymalne zapełnienie hali według obowiązujących obostrzeń pandemicznych.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY
OFICJALNY DOSTAWCA CYFROWEGO ŚWIATA
PARTNER TECHNICZNY
PARTNER LOKALNY