Sportowa Magia Świąt: Kalendarze i Gadżety MTS Żory Już Dostępne!

2 miesiące temu | 14.12.2023, 21:31
Sportowa Magia Świąt: Kalendarze i Gadżety MTS Żory Już Dostępne!

W okresie przedświątecznym, serce klubu MTS Żory bije mocniej niż kiedykolwiek! Chcemy, abyście pod choinką mieli coś wyjątkowego, co nie tylko sprawi radość, ale również pozwoli Wam nosić barwy naszego klubu z dumą.

Chcemy zachęcić Was do zakupu naszej kolekcji gadżetów oraz kalendarzy ściennych na rok 2024 ze zdjęciem naszej drużyny.

Kalendarz 2024

Dla prawdziwych kibiców, przygotowaliśmy kalendarze ścienne na rok 2024 z ujęciem naszej niezwykłej drużyny. Kalendarze to również świetny sposób na planowanie meczy naszego klubu i nie tylko!

Breloki Do Kluczy: Zawsze pod ręką, zawsze z nami. Nasze breloki są idealnym dodatkiem do kluczy, torby czy plecaka, nadając niepowtarzalny sportowy akcent.

Szaliki Sublimowane oraz Szaliczki na Szybę Samochodową: Rozgrzewajcie atmosferę na trybunach i poza nimi. Nasze szaliki to wyjątkowe dzieło sztuki, a szaliczki na szybę samochodową to sposób na pokazanie swojego przywiązania do klubu także w trasie czy na mieście.

Proporce W Dwóch Rozmiarach: Mocni, dumni i zawsze gotowi do walki! Nasze proporce są symbolem prawdziwego kibica. Dostępne w dwóch rozmiarach, byście mogli wybrać ten idealny dla Was.

Magnesy i Przypinki: Dodajcie sportowego ducha do swojej lodówki czy koszulki. Nasze magnesy i przypinki są małymi, ale potężnymi akcentami kibicowskiej pasji.

Gdzie Kupić?

Wszystkie te fantastyczne gadżety, wraz z kalendarzami na rok 2024, są dostępne w biurze klubu MTS Żory przy ulicy Kaczej 2A w Żorach. Przyjdźcie do nas i zróbcie sobie, lub swoim bliskim, wyjątkowy prezent przed Świętami Bożego Narodzenia.

Godziny Otwarcia Biura: 

  • Poniedziałek: 10:00 - 14:00
  • Wtorek: 11:00 - 15:00
  • Środa: 11:00 - 15:00
  • Czwartek: 11:00 - 15:00
  • Piątek: 10:00 - 14:00

Niech te święta będą pełne radości, sportowej pasji i niezapomnianych chwil z MTS Żory! 🎄🎁

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY
OFICJALNY DOSTAWCA CYFROWEGO ŚWIATA
PARTNER TECHNICZNY
PARTNER LOKALNY