Natalia Gardian Wśród Gwiazd Respect Your Talent

2 miesiące temu | 14.12.2023, 21:23
Natalia Gardian Wśród Gwiazd Respect Your Talent

Natalia Gardian, jeden z najbardziej obiecujących talentów polskiej piłki ręcznej i reprezentantka MTS Żory, odniosła niezwykły sukces, biorąc udział w elitarnym obozie szkoleniowym Respect Your Talent Camp.

Organizowany przez Europejską Federację Piłki Ręcznej, obóz odbył się w Wiedniu, gdzie Natalia miała okazję zdobywać doświadczenie u boku wybitnych zawodniczek z całej Europy.

W trakcie intensywnych czterech dni, Natalia nie tylko zetknęła się z rywalizacją na najwyższym poziomie, ale również uczestniczyła w specjalistycznych warsztatach, prowadzonych przez ekspertów w różnych dziedzinach. Respect Your Talent, mający na celu kompleksowy rozwój młodych talentów, stał się platformą do odkrywania ich potencjału zarówno na boisku, jak i poza nim.

Natalia dołączyła do wyjątkowego grona trzydziestu utalentowanych zawodników z Europy, potwierdzając swoje miejsce wśród najlepszych. To rezultat jej wybitnych występów podczas sierpniowego turnieju EHF Championships W17 w Ankarze.

Należy również podkreślić, że w przeszłości program Respect Your Talent gościł już dwie utalentowane zawodniczki z MTS Żory – Aleksandrę Maziarek oraz Emilię Więckowską.

Oprócz treningów na boisku, młode talenty mieły okazję współpracować z doświadczonymi ambasadorami obozu, w tym z takimi sławami jak Andrea Lekić, Anja Althaus, Jelena Grubišić czy Carmen Martín. Warsztaty obejmowały szeroki zakres tematów, od przygotowania mentalnego przez antydoping, fitness, odżywianie i regenerację, aż po umiejętności w obszarze mediów społecznościowych i trening medialny.

Natalia Gardian, reprezentująca barwy MTS Żory oraz oczywiście SPR Pogoń 1945 Zabrze, stanowi potwierdzenie tego, że nasz klub inwestuje w zawodniczki młode i perspektywiczne. Jej pobyt na zgrupowaniu w Wiedniu to nie tylko osobisty triumf, ale także inspiracja dla młodych talentów, która pokazuje, że droga do gwiazd na światowej scenie sportu rozpoczyna się od wyjątkowej determinacji i ciężkiej pracy. 

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY
OFICJALNY DOSTAWCA CYFROWEGO ŚWIATA
PARTNER TECHNICZNY
PARTNER LOKALNY