home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Sezon account_circle

Logowanie

MTS

MTS Żory w repertuarze kina HELIOS

2 miesiące temu | 04.11.2021, 21:02
MTS Żory w repertuarze kina HELIOS

Sieć kin Helios dołącza do grona partnerów naszego klubu.

Helios jest największą siecią kin w Polsce. Do końca roku 2021 będzie obecny w 45 miastach z 53 kinami. Helios, jako pierwszy w Polsce, wprowadził innowacyjny koncept. Helios Dream to wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń, systemem dźwięku Dolby Atmos i obrazem w rozdzielczości 4K sale.

Poza regularnym repertuarem Helios proponuje swoim widzom propozycje w ramach Projektów Specjalnych dedykowanych wybranym grupom widzów: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera, Kino na Temat oraz Kultura Dostępna.

Ekspozycja materiałów promocyjnych meczu MTS Żory vs. KPR Ruch Chorzów

Od roku kino Helios znajduje się również w Żorach. Swoje miejsce znalazło w Galerii Wiślanka.

My jako klub cieszymy się z tego, że w swoim portfolio posiadamy takiego partnera. Cieszymy się tym bardziej, że to Helios wybrał nas. Kierownictwo kina doceniło nasze działania marketingowe oraz dbanie o wizerunek naszych partnerów. W taki też sposób MTS Żory znalazł się wśród dwóch klubów w naszym regionie współpracujących z kinem i korzystających ze wspólnych działań marketingowych. Drugim obok żorskiego klubem z repertuaru kina Helios jest Jastrzębski Węgiel.

Dla nas to nowe możliwości marketingowe, nowe nośniki reklamy dla naszych partnerów a dla naszych kibiców niewątpliwie szansa na poznanie bliżej kina oraz udział w akcjach marketingowych, które na pewno niebawem będą inicjowane wspólnie z naszym nowym partnerem.

Udostępnij