home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Sezon account_circle

Logowanie

Akademia

Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej

7 miesięcy temu | 02.12.2021, 21:09
Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej

Spotkanie z Mikołajem i inne niespodzianki czekają na młodych szczypiornistów.

Miejskie Towarzystwo Sportowe Żory zaprasza na 1. Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej, który odbędzie się w sobotę 11 grudnia 2021 roku w Hali Zespołu Szkół nr 3 na os. gen. W. Sikorskiego 52 w Żorach.

To pierwszy turniej dla dzieci jaki organizuje MTS Żory a w którym wystąpią najmłodsi z Akademii HandballMania. Na zaproszenie klubu odpowiedziały drużyny Akademii Ruchu Chorzów, KS Zgody Ruda Śl. oraz niedawno powstały klub Szczypiorniak Bielsko-Biała.

W mikołajkowych zmaganiach weźmie udział około osiemdzięsięcioro młodych adeptów piłki ręcznej ze Śląska z rocznika 2010 i młodszych. Na szczypiornistów czekają duże emocje, spotkanie z seniorkami pierwszoligowego MTS Żory i wspaniała zabawa. Każdy uczestnik po skończonych zmaganiach na parkiecie hali Zespołu Szkół nr 3 w Żorach otrzyma upominek od świętego Mikołaja oraz pamiątkowy medal.

Święty Mikołaj będzie towarzyszył uczestnikom przez cały turniej i po zakończeniu każdego meczu będzie wręczał uczestnikom prezenty. Wrażeń z pewnością nie zabraknie. Będzie sporo animacji oraz poczęstunek.

Mecze rozpoczną się o godzinie 9:00 i będą rozgrywane systemem 2x 10min. co pół godziny.

Zakończenie turnieju planowane jest na godzinę 14:00 kiedy to zostaną wręczone pamiątkowe statuetki, medale oraz dyplomy.

O godzinie 17:00 zapraszamy wszystkich uczestników oraz ich opiekunów na mecz I Ligi Piłki Ręcznej pomiędzy MTS Żory a UKS Dziewiątka Legnica. Wejście jest darmowe dla każdego kto brał udział w mikołajkach.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY
OFICJALNY DOSTAWCA CYFROWEGO ŚWIATA
PARTNER TECHNICZNY
PARTNER LOKALNY