home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Sezon account_circle

Logowanie

MTS

Małe derby śląska

4 miesiące temu | 10.02.2022, 10:30
Małe derby śląska

11 meczów, 10 zwycięstw i jedna porażka. Pozycja lidera z dorobkiem 30 punktów - tak prezentuje się bilans piłkarek ręcznych MTS Żory.

Za naszym zespołem już dwa oficjalne mecze w nowym roku. Mimo zadawalających wyników nie jest to dobry czas dla zespołu trenerów Dudy i Gawron jeśli chodzi o kwestie zdrowotne. W naszej drużynie na zmianę pojawiały się ogniska COVID-19 oraz przydarzyły się drobne urazy. Z tego też powodu trenerzy nie mogli w żadnym z ostatnich meczy wystawić optymalnego składu jak to miało miejsce w 1. rundzie rozgrywek 2021/2022. Mimo tych trudności żółto-niebieskie wygrały towarzyski turniej w Gnieźnie gdzie zmierzyły się m.in. z liderem grupy A. Wygrały również w pierwszym meczu bieżącej rundy z SPR Sośnica Gliwice 25:34. Jedyną porażkę dziewczyny z Żor poniosły w meczu pucharowym z KPR Kobierzyce, który zakończył się wynikiem 20:38.

19 lutego w kolejnym spotkaniu 2. rundy żorzanki powalczą na własnym parkiecie z siódmą w tabeli drużyną KS Zgoda Ruda Śl. Zespół trenera Płatka wygrał ostatnie spotkanie ligowe dopiero po rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry z zespołem AZS-AWF Handball Wrocław był wynik 28:28.

Poprzedni mecz naszych drużyn zakończył się dość gładkim zwycięstwem MTS Żory 17:29. Mamy nadzieję, że do sobotniego meczu wrócą wszystkie zawodniczki, które aktualnie borykają się z drobnymi urazami i zespół ponownie będzie mógł pokazać swoją siłę rażenia jaką niewątpliwie dysponuje.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY
OFICJALNY DOSTAWCA CYFROWEGO ŚWIATA
PARTNER TECHNICZNY
PARTNER LOKALNY