home

Home

search

Odkryj

local_activity Bilety event Sezon tag

Social Media

MTS

DOŁĄCZ DO FANAPP I WYGRAJ KOSZULKĘ Z PODPISAMI DRUŻYNY

1 miesiąc temu | 28.10.2022, 00:32
DOŁĄCZ DO FANAPP I WYGRAJ KOSZULKĘ Z PODPISAMI DRUŻYNY

Jakiś czas temu wystartowała długo wyczekiwana przez nas Strefa Kibica MTS Żory! FanApp to z założenia miejsce, w którym każdy kibic ma być bliżej klubu i mieć realny wpływ na podejmowane w nim decyzje!

W strefie kibica będzie można wziąć udział w quizach, obejrzeć ekskluzywne materiały dostępne tylko dla członków FanApp'a, wziąć udział w Lidze Typera (wkrótce) czy zagłosować na zawodniczkę meczu. Przynależność do tego elitarnego grona naszych kibiców będzie również szansą na wygranie wyjątkowych nagród.


Uruchomienie Strefy Kibica to bardzo ważny krok w kierunku budowania społeczności kibiców. Chcemy, abyście to właśnie Wy tworzyli naszą historię!
Już w zeszłym sezonie oddaliśmy w Wasze ręce wybór MVP danego meczu, spośród zawodniczek naszej drużyny!

Wasze aktywne uczestnictwo w aplikacji pozwoli też na lepsze poznanie kibiców. To ważny krok dla budowania atrakcyjności naszej marki, a ostatecznie utrzymania i przyciągnięcia ważnych Sponsorów. 

W trakcie sezonu będziemy przygotowywać dla Was Quizy z wiedzy o klubie i drużynie.


Założenie konta to bardzo prosta sprawa. Dokonamy tego podając adres e-mail lub łącząc nasze konto z kontem Facebook albo Google. Rejestrując się, dołączasz do społeczności klubowej i na start zdobywasz punkty lojalnościowe, przypisane do Twojego konta.

🆉🅳🅾🅱🆈🆆🅰🅹 🅿🆄🅽🅺🆃🆈, 🅾🅳🅱🅸🅴🆁🅰🅹 🅽🅰🅶🆁🅾🅳🆈!

Punkty będzie można zdobywać podczas całego sezonu za różne aktywności, w tym za przychodzenie na mecze. Na podstawie punktów tworzony jest ranking kibiców - najwierniejsi będą mogli liczyć na nagrody na zakończenie sezonu. 


Zapraszamy do regularnego śledzenia wszystkich naszych klubowych mediów. 


Powstanie Strefy Kibica nie było by możliwe gdyby nie ścisła współpraca z firmą Sportigio Polska. Pierwszym jej efektem było uruchomienie strony internetowej jeszcze w 2020 roku. Kolejny krok to możliwość zakupu biletów na nasze mecze bezpośrednio w aplikacji klubowej, która z powodzeniem działa od początku sezonu 2021/2022. Dzięki naszej ścisłej współpracy FanApp już wkrótce będzie uzupełniany o kolejne funkcje.

Nasza współpraca z firmą Sportigio nie ogranicza się tylko do relacji na lini klub - kibic. Jeszcze w tym sezonie planowane jest wprowadzenie również 𝙎𝙩𝙧𝙚𝙛y 𝘽𝙞𝙯𝙣𝙚𝙨𝙪.

Na tej funkcjonalności platformy Sportigio skorzystają oczywiście nasi obecni i przyszli Partnerzy Biznesowi, którzy będą mieli dostęp do wszystkich partnerów zrzeszonych w ramach portalu. Warto wspomnieć, że do tego wspólnego projektu wielu klubów z różnych dyscypliny sportu dołączają sprawdzone marki, jak choćby piłkarska Jagiellonia Białystok która dołączyła do projektu kilka tygodni temu.


Aplikacja dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej. Można ją również dodać do ekranu głównego waszych telefonów co rekomendujemy.


Znajdziecie nas na⤵️


https://mtszory.pl/fanapp 

Udostępnij
 
FanZone w Sportigio
MTS Żory
Strefa Kibica online
Typuj, głosuj, bierz udział w quizach i wygraj ranking kibiców!
Przejdź do aplikacji