free website maker

4 kolejka

Relacja z meczu TS MKS San Jarosław : MTS Żory 29:23
Pierwsza połowę rozpoczęliśmy dobrze, mocno skoncentrowani, walcząc w obronie. Nie dałyśmy rywalkom wyjść na prowadzenie choć do 15 minuty gry bardzo wyrównana. Od tej części spotkania MTS narzucił swój styl gry i dziewczyny skutecznie wykorzystywały popełniane błędy przeciwniczek. Do przerwy schodziliśmy z przewagą 3 bramek 11:14. Drugą połowę rozpoczynamy od dwóch trafień z rzędu powiększając przewagę do 5 bramek. Wydawałoby się, że mecz do końca będzie pod naszą kontrolą. Niestety w bramce gospodarzy coraz lepiej spisywała się Sabina Kubisztal, która potrafiła zatrzymać nasze kontrataki. W 41 minucie nadal utrzymujemy przewagę 5 bramek 15:20 ale od tego momentu tyko przeciwniczki grały dobrze. Losy spotkania się odwróciły, my do końca meczu zdobywamy już tylko 3 bramki. Wcześniej wypracowana przewaga już w 46 minucie została zniwelowana i na tablicy pojawił się remis 21:21. Gospodynie "złapały wiatr w żagle" niesione własną publicznością wyszły na prowadzenie i powiększyły przewagę 29:23.
MTS Żory: Pietrzak 3, Romanowska 6, Justka 1, Miskal 4, Mikosz 7, Kowal 2
TS MKS San Jarosław: Kostuch 12, Brzozowska 3, Borowska 2, Zięba 2, Hołowaty 3, Chrapek 5,Ochońska 1, Dziura 1