website maker

MKS AZS UMCS Lublin okazał się lepszy od MTS Żory 26:30

W niedzielę 7 października odbył się kolejny mecz 1 ligi kobiet. Początek spotkania był bardzo trudny i wyrównany, do 20 minuty wynik na tablicy pokazywał 9:7. Od tego momentu Żorzanki zdecydowanie dominowały na boisku i powiększały swoją przewagę co dobrze wróżyło przed drugą częścią spotkania. Do przerwy 16:10. Niestety przerwa lepiej wpłynęła na rywalki. Lublinianki zaczęły odrabiać straty i w 46 minucie gry doprowadziły do wyrównania 20:20, w końcówce to przyjezdne pokazały lepszą grę i odniosły zwycięstwo 26:30
Żory: Matczak – Pietrzak 7, Justka 5, Moskal 5, Mikosz 3, Kowal 3, Busk 2, Romanowska 1, Stuchlik, Redlecka, Matusik, Jakóbczyk, Suda
AZS UMCS: Nózka, Gruszecka – Lasek 7, Szyszkowska 6, Markowicz 5, Nazar 5, Blaszka 3, Bańka 1, Ziętek 1, Rossa 1, Szempruch 1, Wojdyło