simple website templates

Przegrana w 2 kolejce

W ostatnią sobotę niestety przegrywamy drugi mecz z FutureNet Imperium Katowice 31:22 (16:14) MTS Żory.
Początek naszego zespołu nie należy do najlepszych ale to dopiero początek i może być jeszcze bardzo różnie. Katowice od początku spotkania objęły prowadzenie i nie oddały go ani na chwilę. Żorzanki walczyły całe spotkanie. W pierwszej połowie ze straty w 17 minucie 5 bramek do przerwy przegrywamy tylko 16:14. Niestety drugą połowę lepiej rozpoczęły gospodynie, zdobywając bramki regularnie, my niestety mamy zbyt duże przestoje w grze co powodowało powiększającą się przewagę rywalek.
MTS Żory: Matusik 9, Mikosz 4, Kowal 1, Justka 1, Moskal 2, Pietrzak 2, Romanowska 3
FutureNet Imperium Katowice: Sadowska 9, Łuczyk 1, Radlak 3, Kosmowska 2, Podzimowska 5, Zwierko 1, Sermak 3, Kawalec 2, Andrzejczyk 2, Zioła 2, Jaroszewska 2